Właściciel
Krzysztof Kamiński

Zobacz nasze referencje:
ZEN-BUD Zenon Bulik
FHU KAMYK Ewa Kamińska
Gmina Skórzec

O FIRMIE

Nasza firma istnieje na rynku od 1989 roku. Przez ponad ćwierć wieku zdobywaliśmy doświadczenie, które owocuje profesjonalizmem i dbałością o szczegóły.

Oferujemy Państwu indywidualny projekt schodów, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom, a także podkreślał charakter wnętrza. Nasz firma zajmuje się głownie montażem i obróbką schodów drewnianych, ale w naszej ofercie dostępne są również elementy metalowe.

Od zawsze pracujemy na materiałach najwyższej klasy i jakości, dzięki czemu stale powiększa się grono zadowolonych klientów, którzy cieszą się schodami naszej produkcji. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa nawet najbardziej nowatorskie i skomplikowane zlecenia.

Zlecenia wykonujemy kompleksowo od momentu wstępnego projektu, poprzez doradztwo przy wyborze materiałów, montaż, aż po sprzątnięcie miejsca pracy. Nasze materiały i usługi objęte są gwarancją.

Obszar naszego działania to przede wszystkim Siedlce, Warszawa okoliczne miasta i mijescowości, a także duża część województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się efektami naszej pracy w zakładce REALIZACJE

© 2009-2015 Krzysztof Kamiński
Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne