Klientom zapewniamy:

  • projekt schodów
  • dobór materiałów
  • kompleksowe wykonanie
  • dobór balustrad
  • gwarancję i satysfakcję

NASZA OFERTA

Schody są niezwykle ważnym punktem w każdym wnętrzu. Nie tylko łącza poszczególne kondygnację budynku, ale są w stanie całkowicie odmienić jego charakter. Schody, jako jeden z istotniejszych elementów konstrukcyjnych domu, muszą być solidne i trwałe. Należy pamiętać, że oprócz funkcji użytkowej powinny mieć również ozdobny charakter i pasować do pozostałych elementów aranżacji Państwa domu. Dzięki produktom naszej firmy połączą Państwo piękno i funkcjonalność.

SCHODY DREWNIANE
Wykonujemy konstrukcje z litego drewna, zarówno rodzimego jak i egzotycznego. Schody drewniane ocieplą wnętrze. Sprawią, że każde mieszkanie zyska nutkę klasy i elegancji. Idealnie pasują do tradycyjnych aranżacji. Zapewniamy, że posłużą Państwu długie lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

SCHODY SAMONOŚNE
Jest to propozycja do bardziej nowoczesnych i awangardowych pomieszczeń. Konstrukcja schodów nie wymaga żadnych wzmocnień ani podpórek, a cały ciężar przenoszony jest na ścianę, do której przylegają stopnie. Ten wariant nada lekkości oraz unikatowego charakteru każdemu wnętrzu. Sprawdzą się idealnie w małych i ciasnych klatkach schodowych.

SCHODY BETONOWO-DREWNIANE
Połączenie klasyki z nowoczesnością. Drewniane stopnie opierają się na betonowej konstrukcji. Są stabilne a zarazem lekkie w swej formie. Zachwycający efekt można uzyskać, gdy jasne podłoże przełamiemy ciemnym drewnem. Możemy je wykonać w kilku wariantach, np. z samą podstopnicą drewnianą lub w formie dywanowej, gdzie również pionowe elementy są pokryte drewnem.

SCHODY PRZEMYSŁOWE
Idealne rozwiązanie do Państwa firmy czy budynku użyteczności publicznej. Niezwykle trwałe rozwiązania, przystosowane do intensywnego i długotrwałego użytkowania. Nasze schody są nie tylko funkcjonalnym, ale także ozdobnym elementem wnętrza.

BALUSTRADY DREWNIANE I METALOWE
Przy wyborze schodów należy pamiętać o bezpieczeństwie, jakie daje balustrada. Już w momencie projektowania dobieramy idealne poręcze, które nie tylko zapewnią komfortowe korzystanie ze schodów, ale także dodadzą im niepowtarzalnego charakteru. Stosowane efektowne zdobienia czy abstrakcyjne wzory i kształty będą niezwykłą ozdobą każdego mieszkania.

© 2009-2015 Krzysztof Kamiński
Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne